OFERTA

W ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment materiałów budowlanych.
Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem szczegółów, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dzięki oferowanej przez nas bogatej bazie produktów, wybudujecie Państwo swój dom od podstaw lub z łatwością wyremontujecie mieszkanie. Nasze kompleksowe zaopatrzenie pozwoli Państwu także zagospodarować teren na swojej posesji, ogrodzić ją i zaaranżować, a profesjonalne doradztwo na pewno w tym pomoże. Dysponujemy ponadto szerokim asortymentem narzędzi budowlanych i ogrodniczych, które z pewnością ułatwią pracę. A wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, wprowadziliśmy obecnie sprzedaż ratalną. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.


Materiały konstrukcyjne i izolacyjne

Do materiałów budowlanych zaliczamy wszystkie produkty potrzebne do wybudowania obiektu od fundamentów, aż po dach. Wśród nich, bardzo dużą rolę odgrywają materiały należące do grupy konstrukcyjnych, których głównym zadaniem jest przenoszenie i utrzymywanie obciążeń budynku. Najpopularniejszym przykładem może być stal oraz cegły budowlane. Materiały izolacyjne natomiast, mają za zadanie ograniczyć wpływ czynników wewnętrznych i zewnętrznych, które mogą doprowadzić do uszkodzenia struktury obiektu lub zmniejszenia trwałości jego elementów.

więcej informacji »

Materiały wykończeniowe i instalacyjne

Dobór odpowiedniego asortymentu wykończeniowego i instalacyjnego ma bardzo duży wpływ na funkcjonalność i estetykę zarówno wnętrza budynku, jak i jego otoczenia. Po dobraniu odpowiedniej kompozycji materiałów i ich kolorów, można uzyskać oryginalny wygląd, klimat i charakter pomieszczeń lokali i budynków.

więcej informacji »

Mała architektura

Po wybudowaniu domu warto jest dobrze się zastanowić, jak urządzić otaczający go teren. Odpowiednie zaaranżowanie posesji jest prawie tak samo ważne, jak uprzedni wybór projektu budynku mieszkalnego. Aby uzyskać w pełni satysfakcjonujący efekt, należy starannie zaplanować czym ogrodzić działkę, jaką kostkę położyć na wjeździe, które miejsce przeznaczyć na grilla, czy też jakie elementy dekoracyjne wykorzystać podczas zagospodarowania przestrzeni zielonej.

więcej informacji »

Narzędzia, elektronarzędzia i odzież BHP

Niezależnie od tego czy Państwo budują swój dom, czy przeprowadzają remont mieszkania, bądź lokalu, niezmiernie ważne jest aby posiadać do tego celu odpowiednie narzędzia budowlane. Należy również pamięć o higienie pracy, a także odpowiednich zabezpieczeniach wpływających zarówno na bezpieczeństwo, wygodę, jak i skrócenie czasu pracy.

więcej informacji »
 • Magazyn Towarów Masowych
  Bożena Wawszczak, Grażyna Oleśków, Adam Oleśków Spółka Jawna
  NIP 855-000-49-12
  72-510 Wolin, ul. Gryfitów 33
 • tel.: 91 326 10 71,
  fax: 91 326 10 71
  e-mail: biuro@mtmwolin.pl
 • Czynne:
  poniedziałek - piątek: 8.00 - 17.00
  sobota: 8.00 - 12.00