Transport

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, mamy do zaoferowania kilka form transportu zakupionego towaru.
Cechuje nas przede wszystkim duża szybkość i elastyczność podczas realizacji tej usługi.

W przypadku zamówień o małym tonażu i gabarycie, oferowanym przez nas środkiem transportu jest samochód dostawczy. Rozwiązanie takie posiada wiele zalet, a jedną z nich jest fakt, że mały samochód ze skrzynią załadunkową jest w stanie zmieścić się w wąskie bramy wjazdowe i wjechać na małe posesje. Zazwyczaj takim pojazdem jesteśmy w stanie podjechać we wskazane przez Klienta miejsce. Najważniejszym atutem tej formy transportu jest przede wszystkim jej niska cena dla nabywcy materiału.

Przy większych zamówieniach (od kilku do kilkunastu palet) lub gdy materiał trzeba rozładować w kilku wyznaczonych na budowie miejscach, proponujemy wówczas przewóz samochodem ciężarowym z HDS (tzw. żurawiem przeładunkowym). Koszt takiej formy transportu jest wyższy, ale towar zostanie ściągnięty dźwigiem. Bardzo często ma to ogromne znaczenie dla wykonawcy na placu budowy oraz skraca znacząco czas rozładunku.

W przypadku zamówień wielkotonażowych, wysyłamy towar dużymi samochodami ciężarowymi o ładowności do 24 ton. Jednak w przypadku tego typu transportu, Klient jest zobowiązany do zorganizowania rozładunku w miejscu odbioru. Najczęściej taka forma transportu jest wykorzystywana przy zamówieniach całosamochodowych, bezpośrednio na plac budowy.

 • Magazyn Towarów Masowych
  Bożena Wawszczak, Grażyna Oleśków, Adam Oleśków Spółka Jawna
  NIP 855-000-49-12
  72-510 Wolin, ul. Gryfitów 33
 • tel.: 91 326 10 71,
  fax: 91 326 10 71
  e-mail: biuro@mtmwolin.pl
 • Czynne:
  poniedziałek - piątek: 8.00 - 17.00
  sobota: 8.00 - 12.00